guide-of-albania.com
RREGJISTROHU   |   HYR
   > > > > CELIO
 
Kėrkim i Avancuar
CELIO
PĖRSHKRIMI
Veshja dhe Paraqitja Tiranė.


NGJARJET
 
TĖ DHĖNAT
 Kategoria:
Veshja dhe Paraqitja
 Adresa:
Autostrada Tiranė-Durrės, Km 6, QTU
 Zona: Tiranė
 Qyteti: Tiranė
 Telefon 1: +355 42380153
 Email:
 Web:
FOTOGRAFITĖ
MĖ SHUMĖ INFORMACIONE
 • INFORMACION I PĖRGJITHSHĖM
 
 • ORĖT E SHĖRBIMIT
E Hėnė:
E Martė:
E Mėrkurė:
E Enjte:
E Premte:
E Shtunė:
E Dielė:
 
 • KARAKTERISTIKAT, PĖRFITIMET & PRODUKTET
    FAQJA E PARĖ   |   PĖRMBAJTJA   |   LINKE   |   INFORMACIONE   |   SHĖRBIMET   |   RREGULLAT E PĖRDORIMIT  |   KONTAKT